PARAMA (2 proc.)

Dėkojame visiems, jau skyrusiems paramą mokyklai.

Kviečiame mokinių tėvelius, mokyklos darbuotojus ir visus, neabejingus mokyklos gerovei, pasinaudoti proga ir 2013 metais vėl paremti mūsų mokyklą. Jūsų paskirta parama bus išskaičiuota iš 2011 metais valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į mokyklos sąskaitą.

2012-2013 m.m. iš šios paramos visiems mokyklos mokiniams buvo nupirkta pratybų sąsiuviniai bei mokymo priemonės. Dalis lėšų buvo skirta, kad mokiniai, kuriems nepriklauso nemokamas maitinimas, valgytų nemokamai. 2012 m. birželio mėnesį apmokėtos kelionės išlaidos bei pramogos  Tarzanijoje bei Druskininkų vandens pramogų parke.

Rekvizitai 2% paramai

Paramos gavėjo identifikacijos nr.(kodas): 195003296
Sąskaitos numeris LT877300010103798481

Paramos gavėjo pavadinimas: Čiužiakampio pagrindinė mokykla
Buveinės adresas: Čiužiakampio km., Gerviškių sėn., LT 17228, Šalčininkų rajonas

Jums nutarus 2% savo pajamų mokesčio skirti mokyklai, reikia užpildyti specialų formos FR0512 prašymą. Tai galite padaryti keliais būdais:

PIRMAS BŪDAS. Atsisiųskite iš Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainės (www.vmi.lt) arba iš mūsų svetainės formą FR0512 ir atsispausdinkite ją.

1. Formos viršuje spausdintinėmis raidėmis įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamąją vietą, el.paštą ir telefoną.
  2. Įrašykite pildymo datą, pažymėkite, kad forma yra pirminė, pažymėkite mokestinį laikotarpį ir nurodykite, kiek procentų (2 ar 1) skiriate mokyklai. Įrašykite mokyklos duomenis (žr. aukščiau). Banko duomenų pildyti nereikia.
  3. Formos apačioje pasirašykite, įrašykite savo vardą ir pavardę.
  4. Įdėkite į voką.
  5. Voką su užpildytu prašymu galima perduoti klasės auklėtojai, galima pristatyti tiesiogiai į VMI.

Specialios prašymo formos ir pildymo instrukcijos (atsisiųti):

ANTRAS BŪDAS. Jeigu Jūs naudojatės internetine bankininkyste, galite užpildyti ir išsiųsti 2 % formą FR0512 internetu:

1. Įeikite į savo internetinį banką ir pasirinkite elektroninį deklaravimą. Bankas Jums atidarys Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainę.
  2. Atidarykite ir užpildykite formą FR0512, v.1. Visos pildymo instrukcijos išsamiai paaiškintos. Duomenis apie mokyklą žr. aukščiau.

Dėkojame už paramą mokyklai, kurią Jūs suteikėte pervesdami 2 % pajamų mokesčio sumos praeitais metais. Jūsų pervesti pinigai bus skiriami mokinių, Jūsų vaikų, ugdymo ir ugdymosi sąlygų gerinimui.